Афганістан: НАТО досягло домовленості з Узбекистаном, Киргизстаном та Казахстаном

05 Jun, 2012 | |

 

Керівництво НАТО досягло домовленостей з представниками Узбекистану, Киргизстану та Казахстану про використання території цих держав для транспортування військової техніки з Афганістану до місць постійної дислокації.

 

Така домовленість допоможе НАТО уникнути транспортування техніки через територію Пакистану, а також посилить ефективність транзитних домовленостей, досягнутих НАТО з російським керівництвом.

 

Відповідно до встановлених термінів, вивід військ НАТО з території Афганістану запланований на 2014 рік.

Tags: НАТО
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
Тед Круз
сенатор США від штату Техас

"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling)
Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі

Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.