Туреччина: президент Росії прибув з візитом

10 Oct, 2016 | |

Президент Росії Володимир Путін прибув до Туреччини для участі у Всесвітньому енергетичному конгресі, а також для проведення переговорів з лідерами Туреччини і Венесуели Реджепом Тайіпом Ердоганом і Ніколасом Мадуро. 

Це перший візит Путіна до Туреччини після інциденту з Су-24, коли турецький винищувач збив ракетою російський бомбардувальник. Після  події глави держав зустрічалися лише на початку серпня в Санкт-Петербурзі.

Про те, що Путін відвідає Туреччину, стало відомо 4 жовтня. Тоді помічник глави держави Юрій Ушаков повідомив, що російський лідер планує зустрітися з Ердоганом 10 жовтня, а також відвідає Всесвітній енергетичний конгрес.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.