Сирія: урядові війська могли використовувати хімічну зброю

07 Sep, 2016 | |

 Сирійські урядові війська звинувачують у тому, що вони скинули з вертольотів на околиці Алеппо баррельні бомби, що містять хлор. 80 людей постраждали.
Рятувальники розповідають, що після атаки на площі Сукарі людям було важко дихати.

Звіти неможливо перевірити незалежно. Результати розслідування під керівництвом ООН у серпні показали, що сирійський уряд застосовував хлор щонайменше двічі. Сам уряд завжди заперечував використання хімічної зброї.
Атака відбулася напередодні лондонської зустрічі лідерів сирійської опозиції в середу, де вони планують затвердити новий політичний план, який сприятиме припиненню конфлікту.

Зустріч основної опозиційної політичної групи, Високий комітет переговорів, проведе голова МЗС Британії Борис Джонсон. Її відвідають міністри закордонних справ країн, дружніх до Сирії.

Рятувальник Ібрахім Алхаджі сказав, що дістався до місця нападу в Алеппо незабаром після того, коли у вівторок вертоліт скинув чотири балони з хлором.
Сирійська цивільна оборона, добровольча команда реагування, яка працює в районах підконтрольних опозиції, розмістила відео на своїй сторінці в Facebook, де відзняті діти після атаки в кисневих масках для дихання.

Ця група звинуватила уряд Сирії у ще одній атаці хлором у серпні.
Росія, союзник сирійського уряду, звинуватила повстанців у застосуванні снарядів із "токсичним газом" в районах Алеппо, що підконтрольні уряду.
Хлор є промисловим хімікатом, але його використання у зброї заборонене Конвенцією про хімічну зброю.

ООН заявила у вівторок, що після короткострокового пом'якшення ситуації в Сирії для цивільних на початку цього року бойові дії відновилися із більшою силою.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот: