Сирія: урядові війська могли використовувати хімічну зброю
Сирійські урядові війська звинувачують у тому, що вони скинули з вертольотів на околиці Алеппо баррельні бомби, що містять хлор. 80 людей постраждали.
Рятувальники розповідають, що після атаки на площі Сукарі людям було важко дихати.
Звіти неможливо перевірити незалежно. Результати розслідування під керівництвом ООН у серпні показали, що сирійський уряд застосовував хлор щонайменше двічі. Сам уряд завжди заперечував використання хімічної зброї.
Атака відбулася напередодні лондонської зустрічі лідерів сирійської опозиції в середу, де вони планують затвердити новий політичний план, який сприятиме припиненню конфлікту.
Зустріч основної опозиційної політичної групи, Високий комітет переговорів, проведе голова МЗС Британії Борис Джонсон. Її відвідають міністри закордонних справ країн, дружніх до Сирії.
Рятувальник Ібрахім Алхаджі сказав, що дістався до місця нападу в Алеппо незабаром після того, коли у вівторок вертоліт скинув чотири балони з хлором.
Сирійська цивільна оборона, добровольча команда реагування, яка працює в районах підконтрольних опозиції, розмістила відео на своїй сторінці в Facebook, де відзняті діти після атаки в кисневих масках для дихання.
Ця група звинуватила уряд Сирії у ще одній атаці хлором у серпні.
Росія, союзник сирійського уряду, звинуватила повстанців у застосуванні снарядів із "токсичним газом" в районах Алеппо, що підконтрольні уряду.
Хлор є промисловим хімікатом, але його використання у зброї заборонене Конвенцією про хімічну зброю.
ООН заявила у вівторок, що після короткострокового пом'якшення ситуації в Сирії для цивільних на початку цього року бойові дії відновилися із більшою силою.
Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".
Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду
Франческо Палермо
Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за