Росія, Китай: товарообіг в липні знизився на 17%

08 Aug, 2016 | |

Товарообіг між Росією і Китаєм в липні знизився на 17% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року відповідно до звіту опублікованого на офіційному сайті Головного митного управління КНР.

Загальний товарообіг між двома країнами склав $ 5,67 млрд, з яких китайський експорт в Росію $ 3,3 млрд, а імпорт з Росії в Китай - $ 2,3 млрд.

Дані свідчать про те, що за підсумками першого півріччя загальний обсяг товарообігу скоротився на 0,9% щодо показника 2015 року та досяг $ 37,4 млрд. Відзначається, що з січня по липень китайський експорт в Росію зріс на 7,7%, а імпорт продукції з Росії впав на 8,8%.

У липні минулого року обсяг торгівлі між Китаєм і Росією склав $ 6,64 млрд.
Тенденція до зниження торгового обороту між Китаєм і Росією спостерігається протягом декількох років. За підсумками 2015 року, загальний товарообіг між двома країнами знизився на 27,8% і склав $ 64,2 млрд.

Китай є найбільшим торговельним партнером Росії. У 2014 році товарообіг між країнами скоротився на 0,8%, склавши $ 88,1 млрд, або приблизно 11% загального зовнішньоторговельного обороту Росії.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.