Росія, Китай: товарообіг в липні знизився на 17%

08 Aug, 2016 | |

Товарообіг між Росією і Китаєм в липні знизився на 17% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року відповідно до звіту опублікованого на офіційному сайті Головного митного управління КНР.

Загальний товарообіг між двома країнами склав $ 5,67 млрд, з яких китайський експорт в Росію $ 3,3 млрд, а імпорт з Росії в Китай - $ 2,3 млрд.

Дані свідчать про те, що за підсумками першого півріччя загальний обсяг товарообігу скоротився на 0,9% щодо показника 2015 року та досяг $ 37,4 млрд. Відзначається, що з січня по липень китайський експорт в Росію зріс на 7,7%, а імпорт продукції з Росії впав на 8,8%.

У липні минулого року обсяг торгівлі між Китаєм і Росією склав $ 6,64 млрд.
Тенденція до зниження торгового обороту між Китаєм і Росією спостерігається протягом декількох років. За підсумками 2015 року, загальний товарообіг між двома країнами знизився на 27,8% і склав $ 64,2 млрд.

Китай є найбільшим торговельним партнером Росії. У 2014 році товарообіг між країнами скоротився на 0,8%, склавши $ 88,1 млрд, або приблизно 11% загального зовнішньоторговельного обороту Росії.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Чи відходить Україна «на другий план»?

Джеймс Девіс
Джеймс Девіс Професор-міжнародник із Університету Санкт-Галлена

На нещодавній Мюнхенській конференції з безпеки "українське питання" опинилося в "другому ешелоні" проблем - головними темами все ж стали нова політика США за президента Трампа та міжнародний тероризм.