Росія, Китай: товарообіг в липні знизився на 17%

08 Aug, 2016 | |

Товарообіг між Росією і Китаєм в липні знизився на 17% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року відповідно до звіту опублікованого на офіційному сайті Головного митного управління КНР.

Загальний товарообіг між двома країнами склав $ 5,67 млрд, з яких китайський експорт в Росію $ 3,3 млрд, а імпорт з Росії в Китай - $ 2,3 млрд.

Дані свідчать про те, що за підсумками першого півріччя загальний обсяг товарообігу скоротився на 0,9% щодо показника 2015 року та досяг $ 37,4 млрд. Відзначається, що з січня по липень китайський експорт в Росію зріс на 7,7%, а імпорт продукції з Росії впав на 8,8%.

У липні минулого року обсяг торгівлі між Китаєм і Росією склав $ 6,64 млрд.
Тенденція до зниження торгового обороту між Китаєм і Росією спостерігається протягом декількох років. За підсумками 2015 року, загальний товарообіг між двома країнами знизився на 27,8% і склав $ 64,2 млрд.

Китай є найбільшим торговельним партнером Росії. У 2014 році товарообіг між країнами скоротився на 0,8%, склавши $ 88,1 млрд, або приблизно 11% загального зовнішньоторговельного обороту Росії.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок
Ельмар Брок, депутат ХДС

Депутат від  ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну  Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.

Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul)
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті

Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.