Cybersecurity Futures 2030 | Davos 2024 | World Economic Forum

01 Feb, 2024

Поширення недорогих інструментів, доступних кіберзлочинцям, прогрес у передачі цінностей та ідентифікації, розбіжності в ланцюжках поставок і переломи в глобальному управлінні Інтернетом означають, що до 2030 року ландшафт цифрової безпеки знову радикально зміниться.

Які ключові рушійні сили формуватимуть довгострокове майбутнє кібербезпеки та як це може вплинути на стратегічні плани лідерів у всьому світі?

Ця сесія пов’язана з Cybersecurity Futures 2030, ініціативою Центру довгострокової кібербезпеки Каліфорнійського університету в Берклі за підтримки Центру кібербезпеки Всесвітнього економічного форуму.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.

Стівен ПАЙФЕР
Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса

Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.