Німеччина, Україна: грошей у 2025 році буде менше
Кабінет міністрів Німеччини ухвалив бюджет країни на 2025 рік після місяців суперечок. Новий бюджет передбачає вдвічі менше видатків на воєнну підтримку України – 4 млрд євро замість 8 млрд євро у 2024 році.
Німеччина очікує, що Україна зможе профінансувати основну частину своїх військових потреб за рахунок кредитів у розмірі 50 мільярдів доларів від Великої сімки, забезпечених доходами від заморожених російських активів. Тому у Берліні сподіваються, що кошти, призначені для України, навіть не будуть повністю використані.
У бюджеті Німеччини на 2025 рік все ще зберігається розрив у 17 мільярдів євро між прогнозованими витратами та доходами і він має бути покритий.
Німецький уряд сподівається закрити цю дірку додатковими доходами, коли економіка пожвавиться. Найбільша економіка єврозони подолала рецесію на початку року, але зростання було повільнішим, ніж очікувалося.
Бюджет Німеччини на 2025 рік включає рекордні 78 мільярдів євро інвестицій, чисті запозичення в 43,8 мільярда євро. Загальний розмір бюджету становить 481 мільярд євро з дотриманням конституційного обмеження витрат, відомого як боргове гальмо.
Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок, депутат ХДС
Депутат від ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.
Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи
-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?
Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND
Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь