Ірак: нафтова компанія припинила діяльність після терористичної атаки в районі Курдистану

11 Jul, 2012 | |

 

Нафтова компанія Oil Search, яка належить Папуа Новій Гвінеї призупинила свою діяльність на території Іраку після того, як в районі Курдистану відбулися терористичні атаки.

 

Такий сигнал вже почали вивчати інші іноземні нафтові компанії, які працюють на енергетичному ринку Іранку.

 

Уряд в Багдаді робить усе можливе з метою стабілізації без пекової ситуації в регіоні.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Конгрес має надати фінансову підтримку Україні

Бен Кардін
Бен Кардін
Сенатор США, Голова Комітету з закордонних справ Сенату

Сенатор Кардін заявив, що у той час, як багато американських сімей в родинному колі святкували День подяки, ук

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Жан-Марк Эро
Міністр закордонних справ Франції

Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.