Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

25 Sep, 2012 | Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк |
Blake Clayton

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти. Більшість експертів, з якими я спілкуюся, починають сумніватися в заявах Міністерства енергетики США про те, що Білий дім має достатню кількість запасів нафти на випадок, якщо будуть скорочені імпорт нафти на ринок США.

 

Нещодавно представник американського Міністерства енергетики вказав на можливість США надати з існуючих резервів близько 4 мільйона барелів нафти в день протягом достатнього часу, аби ситуація на світовому нафтовому ринку була стабільною.

 

Однак довіри до цього немає.

 

У цьому контексті інформація про недостатній рівень запасів нафти в США може призвести до зростання світових цін.

 

Поки що Білий дім сподівається на Саудівську Аравію, яка може регулювати обсяги видобутку нафти, стабілізуючи тим самим світову ціну на цей вид палива. Однак єдиним виходом для США є будівництво нових нафтосховищ, які забезпечать можливість бути більш незалежними від коливань світових цін на нафту.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.  

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.

Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ