Казахстан: заборона на імпорт продукції Roshen не вводиться

19 Aug, 2013 | |

16 серпня 2013 року головний державний санітарний лікар Казахстану Ж.Бекшін повідомив, що у Казахстані не виявлено шкідливих речовин у продукції української компанії Roshen. Всі найменування відповідають регламенту Митного союзу з безпеки харчової продукції, за мікробіологічними показниками. Він також уточнив, що продукція цієї компанії не буде заборонена в Казахстані.

Нагадаємо, що цукерки Roshen в Казахстані були досліджені на наявність семи різних небезпечних речовин, у тому числі і бензопірену. На ринку кондитерських виробів в Казахстані продукція фірми Roshen займає 15-20 відсотків.
 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.

Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling)
Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі

Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.

США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass)
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)

Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.