Україна: Андрій Клюєв здійснить візит до Брюсселю

27 Aug, 2013 | |

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Андрій КЛЮЄВ напередодні розгляду комітетом Європарламенту у закордонних справах наслідків російсько-українських торгових суперечок поїхав до Брюсселя. За офіційними даними, метою робочого візиту Андрія КЛЮЄВА стане обговорення з комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном ФЮЛЕ актуальних питань порядку денного Україна – ЄС.

Очікується, основний акцент буде зроблено на підготовку до підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом у листопаді цього року.
Згідно з указом президента, секретарю РНБО Андрію КЛЮЄВУ було доручено координувати діяльність центральних органів виконавчої влади у сфері європейської інтеграції України та взаємодію з інститутами ЄС.

Також представник Штефана Фюле Пітер Стено повідомив, що для обговорення перспективи підписання Угоди з ЄС, зважаючи на останні події, в четвер до Брюсселю прибудуть лідери української опозиції Арсеній ЯЦЕНЮК, Віталій КЛИЧКО та Олег ТЯГНИБОК.

Лідерів опозиції також запросили взяти участь в засіданні комітету у закордонних справах Європарламенту 28 серпня.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin)
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом:

Україна, криза: чому програють всі?

Семуель Чарап
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation

За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн.  В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим  як ніколи. Це не повинно бути так.

Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.

Стівен ПАЙФЕР
Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса

Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.