Україна: Андрій Клюєв здійснить візит до Брюсселю

27 Aug, 2013 | |

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Андрій КЛЮЄВ напередодні розгляду комітетом Європарламенту у закордонних справах наслідків російсько-українських торгових суперечок поїхав до Брюсселя. За офіційними даними, метою робочого візиту Андрія КЛЮЄВА стане обговорення з комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном ФЮЛЕ актуальних питань порядку денного Україна – ЄС.

Очікується, основний акцент буде зроблено на підготовку до підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом у листопаді цього року.
Згідно з указом президента, секретарю РНБО Андрію КЛЮЄВУ було доручено координувати діяльність центральних органів виконавчої влади у сфері європейської інтеграції України та взаємодію з інститутами ЄС.

Також представник Штефана Фюле Пітер Стено повідомив, що для обговорення перспективи підписання Угоди з ЄС, зважаючи на останні події, в четвер до Брюсселю прибудуть лідери української опозиції Арсеній ЯЦЕНЮК, Віталій КЛИЧКО та Олег ТЯГНИБОК.

Лідерів опозиції також запросили взяти участь в засіданні комітету у закордонних справах Європарламенту 28 серпня.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul)
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті

Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.

Про окремі аспекти питань європейської безпеки

Ivo Daalder
Іво ДААЛДЕР (Ivo Daalder), Постійний представник США при НАТО

Розміщення в Європі елементів системи протиракетної оборони

Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?

Марійе КОРНЕЛІССЕН
Марійе КОРНЕЛІССЕН
депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс»

Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів: