Україна: Андрій Клюєв здійснить візит до Брюсселю

27 Aug, 2013 | |

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Андрій КЛЮЄВ напередодні розгляду комітетом Європарламенту у закордонних справах наслідків російсько-українських торгових суперечок поїхав до Брюсселя. За офіційними даними, метою робочого візиту Андрія КЛЮЄВА стане обговорення з комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном ФЮЛЕ актуальних питань порядку денного Україна – ЄС.

Очікується, основний акцент буде зроблено на підготовку до підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом у листопаді цього року.
Згідно з указом президента, секретарю РНБО Андрію КЛЮЄВУ було доручено координувати діяльність центральних органів виконавчої влади у сфері європейської інтеграції України та взаємодію з інститутами ЄС.

Також представник Штефана Фюле Пітер Стено повідомив, що для обговорення перспективи підписання Угоди з ЄС, зважаючи на останні події, в четвер до Брюсселю прибудуть лідери української опозиції Арсеній ЯЦЕНЮК, Віталій КЛИЧКО та Олег ТЯГНИБОК.

Лідерів опозиції також запросили взяти участь в засіданні комітету у закордонних справах Європарламенту 28 серпня.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

2013 рік – найбільш складний для Ірану

Аліреза Надер (Alireza Nader)
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.

Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?

Майкл Хайден  (Michael Hayden)
Майкл Хайден (Michael Hayden), колишній голова ЦРУ і АНБ, США

"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.