Мексика: оптимістичні прогнози щодо економічного зростання знижуються

03 Oct, 2013 | |

На початку року, новий уряд Мексики на чолі з президентом Енріке Пенья Ньєто прогнозував, що економіка буде рости зі швидкістю більше 3,5%, що на багато краще, ніж в багатьох країнах в регіоні.

Реальне зростання економіки Мексики скоротилось в другому кварталі вперше за чотири роки. Темпи зростання складають близько 1,7%. Деякі приватні економісти кажуть що реальні показники ще нижче.

Раніше чиновники обґрунтовували зменшення зростання до 1,8%, звинувачуючи постійне фінансове сповільнення у Сполучених Штатах, з якою економіка Мексики тісно пов’язана.

За словами міністра фінансів Luis Videgaray, урагани і тропічні шторми, які обрушилися на обидва узбережжя Мексики минулого місяця нанесли серйозного удару по економіці. Під час ураганів загинули близько 150 осіб, знищено сільськогосподарські угіддя та домашня худоба, зруйновано дороги та інша інфраструктура.

У вівторок у офіційний заяві Банк Мексики повідомив, що його щомісячне опитування експертів показало очікування зниження зростання до 1,4%.

Хиткі економічні показники також підриває  насильство яке триває в багатьох регіонах країни.

Уряд наполягає на тому що економіка країни в цілому залишається здоровою, та уникне рецесії і пожвавиться найближчим часом, коли широкі реформи, запропоновані Пенья Ньєто, нарешті будуть прийняті. Вони включають в себе податкові реформи і відкриття державної нафтової монополії для іноземних інвестицій.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.