Туреччина: турецькі виробники готові постачати труби для проекту TANAP

14 Oct, 2013 | |

 Турецькі компанії готові постачати труби для проекту TANAP (Трансанатолійський газопровід), заявив глава Асоціації виробників сталевих труб Туреччини ( ÇEB?D ) Ахмет Ерджіяс.

За його словами, від постачання проекту TANAP сталевими трубами місцеві компанії можуть заробити 2,5-3 мільярди доларів.

Раніше міністр енергетики і природних ресурсів Туреччини Танер Йилдиз заявив, що для реалізації проекту будівництва газопроводу через територію Туреччини буде прокладено в цілому 1,8 мільйона тонн сталевих труб.

За його словами, початок будівництва TANAP припаде на 2014 рік.

Проект TANAP передбачає транспортування газу з родовища "Шах Деніз" в Європу через Туреччину. Первісна пропускна здатність трубопроводу, як очікується, досягне 16 мільярдів кубічних метрів на рік. Близько шести мільярдів кубометрів буде поставлятися в Туреччину, а решта - в Європу.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь

Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
Тед Круз
сенатор США від штату Техас

"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи