Туреччина: турецькі виробники готові постачати труби для проекту TANAP

14 Oct, 2013 | |

 Турецькі компанії готові постачати труби для проекту TANAP (Трансанатолійський газопровід), заявив глава Асоціації виробників сталевих труб Туреччини ( ÇEB?D ) Ахмет Ерджіяс.

За його словами, від постачання проекту TANAP сталевими трубами місцеві компанії можуть заробити 2,5-3 мільярди доларів.

Раніше міністр енергетики і природних ресурсів Туреччини Танер Йилдиз заявив, що для реалізації проекту будівництва газопроводу через територію Туреччини буде прокладено в цілому 1,8 мільйона тонн сталевих труб.

За його словами, початок будівництва TANAP припаде на 2014 рік.

Проект TANAP передбачає транспортування газу з родовища "Шах Деніз" в Європу через Туреччину. Первісна пропускна здатність трубопроводу, як очікується, досягне 16 мільярдів кубічних метрів на рік. Близько шести мільярдів кубометрів буде поставлятися в Туреччину, а решта - в Європу.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

2013 рік – найбільш складний для Ірану

Аліреза Надер (Alireza Nader)
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот:

Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ