Туреччина: турецькі виробники готові постачати труби для проекту TANAP

14 Oct, 2013 | |

 Турецькі компанії готові постачати труби для проекту TANAP (Трансанатолійський газопровід), заявив глава Асоціації виробників сталевих труб Туреччини ( ÇEB?D ) Ахмет Ерджіяс.

За його словами, від постачання проекту TANAP сталевими трубами місцеві компанії можуть заробити 2,5-3 мільярди доларів.

Раніше міністр енергетики і природних ресурсів Туреччини Танер Йилдиз заявив, що для реалізації проекту будівництва газопроводу через територію Туреччини буде прокладено в цілому 1,8 мільйона тонн сталевих труб.

За його словами, початок будівництва TANAP припаде на 2014 рік.

Проект TANAP передбачає транспортування газу з родовища "Шах Деніз" в Європу через Туреччину. Первісна пропускна здатність трубопроводу, як очікується, досягне 16 мільярдів кубічних метрів на рік. Близько шести мільярдів кубометрів буде поставлятися в Туреччину, а решта - в Європу.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Про окремі аспекти питань європейської безпеки

Ivo Daalder
Іво ДААЛДЕР (Ivo Daalder), Постійний представник США при НАТО

Розміщення в Європі елементів системи протиракетної оборони

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.