Суд ЄС: гомосексуальний союз урівняли з традиційним шлюбом

12 Dec, 2013 | |

Вища судова інстанція Європейського Союзу 12 грудня 2013 року ухвалила рішення про те, що гомосексуальним парам повинні бути надані такі ж привілеї та пільги, як і традиційним сім'ям.

Постанова суду стосується і країн, де одностатеві шлюби не легалізовані.

Це рішення винесене за позовом французького банківського службовця, якому відмовили у фінансових виплатах, які отримують усі сімейні пари. Суд визнав цю ситуацію випадком прямої дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації.

У більшості країн Євросоюзу одностатеві шлюби не легалізовані.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.