Суд ЄС: гомосексуальний союз урівняли з традиційним шлюбом

12 Dec, 2013 | |

Вища судова інстанція Європейського Союзу 12 грудня 2013 року ухвалила рішення про те, що гомосексуальним парам повинні бути надані такі ж привілеї та пільги, як і традиційним сім'ям.

Постанова суду стосується і країн, де одностатеві шлюби не легалізовані.

Це рішення винесене за позовом французького банківського службовця, якому відмовили у фінансових виплатах, які отримують усі сімейні пари. Суд визнав цю ситуацію випадком прямої дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації.

У більшості країн Євросоюзу одностатеві шлюби не легалізовані.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Жан-Марк Эро
Міністр закордонних справ Франції

Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.