Греція, Азербайджан: компанія SOCAR купує акції грецької національної газорозподільної мережі

23 Dec, 2013 | |

Компанія SOCAR ( Держнафтокомпанія Азербайджану) підписала з Фондом з управління державним майном Греції HRADF ( Hellenic Republic Asset Development Fund ) і компанією "Petroleum" угоди про придбання 66 відсотків акцій компанії DESFA (оператор грецької національної газорозподільної мережі).

За підсумками міжнародного тендеру, оголошеного раніше HRADF, сторони підписали угоду про купівлю-продаж акцій і угоду про акціонерів.

Підписані документи набудуть чинності після їх затвердження Генеральним директоратом Європейської комісії з питань енергетики та антимонопольної політики.

Купівля SOCAR контрольного пакету акцій компанії DESFA має велике значення з точки зору дивесифікації в забезпеченні енергетичної безпеки Європи, а також у залученні зарубіжних інвестицій до Греції.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?