Греція, Азербайджан: компанія SOCAR купує акції грецької національної газорозподільної мережі

23 Dec, 2013 | |

Компанія SOCAR ( Держнафтокомпанія Азербайджану) підписала з Фондом з управління державним майном Греції HRADF ( Hellenic Republic Asset Development Fund ) і компанією "Petroleum" угоди про придбання 66 відсотків акцій компанії DESFA (оператор грецької національної газорозподільної мережі).

За підсумками міжнародного тендеру, оголошеного раніше HRADF, сторони підписали угоду про купівлю-продаж акцій і угоду про акціонерів.

Підписані документи набудуть чинності після їх затвердження Генеральним директоратом Європейської комісії з питань енергетики та антимонопольної політики.

Купівля SOCAR контрольного пакету акцій компанії DESFA має велике значення з точки зору дивесифікації в забезпеченні енергетичної безпеки Європи, а також у залученні зарубіжних інвестицій до Греції.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.