США: спец підрозділ по боротьбі з фінансовими злочинами відслідковуватиме кошти Януковича

26 Feb, 2014 | |

Мережа боротьби з фінансовими злочинами (Fin CEN) нагадує всім фінансовим установам США про їх відповідальність відносно потенційно підозрілого руху активів, пов'язаних з Вікторомом Януковичем та іншими високопоставленими чиновниками України.

Фінсен (Fin CEN) нагадує що всі фінансові установи США зобов'язані застосовувати поглиблену перевірку приватних банківських рахунків та контролювати транзакції, які б могли бути потенційно повязані з привласненням державних активів, доходами від хабарництва або іншими незаконними платежами та проводиться від імені осіб повязаних з членами Адміністрації Януковича або дії
в інтересах цих осіб.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна, криза: чому програють всі?

Семуель Чарап
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation

За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн.  В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим  як ніколи. Це не повинно бути так.

Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul)
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті

Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.