Россия готовится к перезагрузке. Медведчука «сольют»?

Is Russia preparing for reloading in Ukraine?
28 Feb, 2014

Бегство бывшего президента Украины Виктора ЯНУКОВИЧА с Киева поставило российскую сторону в тупик, продемонстрировав второй после событий 2004 года просчет российских стратегов в отношении Украины. Контакты группы глобальной разведки Geostrategy указывают на то, что после известных событий в Украине российское руководство пребывает в ярости. Оно зло на Виктора ЯНУКОВИЧА и его ближайшее окружение, которое не смогло удержать ситуацию в Украине под контролем, доведя дела до катастрофического положения.

 

США: спец підрозділ по боротьбі з фінансовими злочинами відслідковуватиме кошти Януковича

26 Feb, 2014

Мережа боротьби з фінансовими злочинами (Fin CEN) нагадує всім фінансовим установам США про їх відповідальність відносно потенційно підозрілого руху активів, пов'язаних з Вікторомом Януковичем та іншими високопоставленими чиновниками України.

Україна: Голови МЗС Німеччини, Франції та Польщі проводять зустрічі в Києві

20 Feb, 2014

Міністри закордонних справ Німеччини, Франції та Польщі прибули до Києва зранку 20 лютого із короткостроковим візитом. Після переговорів із українською опозицією політики розпочали зустріч із президентом України Віктором Януковичем.

Уже у другій половині дня 20 лютого Штайнмаєр, Фабіус та Сікорський прибудуть до Брюсселя, аби взяти участь у позачерговій зустрічі голів МЗС країн-членів ЄС. На цій зустрічі міністри планують визначитися щодо санкцій проти політичного керівництва України.

Чим загрожує Україні занепад російських регіонів?

How declining of Russian regions threatens Ukraine?
18 Feb, 2014

According to the accumulated recent data statistics on the development of the 83 Russian regions, rather difficult political and economical perspective could be predicted for its neighboring country. Difficult situation in the Russian regions has already leaded to covert rebellion. Ukrainian officials should think twice before deciding to turn to the Customs Union instead of the EU perspectives.

Віктор Янукович: не треба повторювати помилок

30 Nov, 2013

Події останнього дня листопада 2013 року привели більш-менш прогнозоване комфортне президентство Віктора ЯНУКОВИЧА до непередбачуваного майбутнього. Зараз ніхто в Україні напевно не може сказати про те, що буде завтра. Зрозуміло одне: так як було до того, вже більше не буде.

Німеччина посилить тиск на Україну

Germany will increase pressure on Ukraine
24 Sep, 2013

Попередні результати виборів до Бундестагу, проведені 22 вересня 2013 року, дають підстави говорити про беззаперечну перемогу Консервативного блоку Християнсько-демократичного союзу та Християнсько-соціального союзу, лідером яких є нинішній Канцлер НІМЕЧЧИНИ Ангела МЕРКЕЛЬ. Коаліція консерваторів набрала 41,5% голосів німецьких виборців. І хоча отриманого результату недостатньо для отримання абсолютної більшості в Бундестазі – Ангелі МЕКЕЛЬ доведеться таки формувати коаліцію із Соціал-демократичною партією Німеччини – сьогодні стало зрозуміло: Київ в особі Президента Віктора ЯНУКОВИЧА чекають непрості часи.

Новий господар Криму

The new boss of Crimea
11 Sep, 2013

Схоже, російська політична еліта вигадала новий спосіб взяти під контроль українську державність та знайшла нові інструменти для здійснення впливу на політичні та економічні процеси в Україні. Приклад з нещодавно обраним до Верховної Ради України колишнім російськими громадянином Вадимом НОВИНСЬКИМ – яскравий приклад.

Україна шукає виходи на військовий ринок Сінгапуру

Ukraine seeks opportunities on the Singapore military market
17 Jul, 2013

Глобальні процесиОборонна індустрія Сінгапуру є об’єктом жорсткої протекціоністської політики Уряду цієї країни і знаходиться під його повним контролем. Виробництво озброєння в Сінгапурі не передбачає залучення іноземних інвестицій, а також будь-якої міжнародної співпраці. Однак, навіть в таких умовах Сінгапур прагне розвивати співпрацю у військовій сфері з країнами світу. Україна має намір цим скористатися.

Візити/переговори/міжнародні конференції у період 11-17 лютого 2013 року

12 Feb, 2013

 

• 11 – 12 лютого – Міністри фінансів країн-членів Єврозони проведуть чергову зустріч в Брюсселі;

 

• 11 лютого – Перший Віце-прем’єр-міністр Ігор ШУВАЛОВ здійснить робочий візит до Таджикистану;

 

• 12 лютого – представники Урядів Бельгії, Франції та Люксембургу обговорять з представниками Європейської Комісії ситуацію навколо металургійної компанії ArcelorMittal;

 

• 12 лютого – Міністр закордонних справ Ірану Алі Акбар САЛУХІ здійснить робочий візит до Москви з метою участі у роботі комісії з питань економічного співробітництва;

 

Газпром готує наступ на Балтію

Віктор Янукович в Литві обговорив можливий контр-захист
11 Feb, 2013

У 2013 році триватиме процес укладення низкою європейських держав нових договорів із російською компанією Газпром на постачання та транзит природного газу. Балтійські держави є одними з найбільш проблемних для російського газового монополіста. Сьогодні є підстави вважати, що Газпром не піде на поступки для Литви в питаннях зниження цін на газ. Такий сценарій також негативно вплине на відносини України та Газпрому.