Казахстан, Китай: у травні поточного року президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв з державним візитом відвідає Китай

07 Mar, 2014 | |

У травні поточного року президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв з державним візитом відвідає Китай, повідомляє прес-служба МЗС РК.

"У міністерстві закордонних справ Казахстану відбулася зустріч глави МЗС РК Єрлана Идрисова із заступником міністра закордонних справ КНР Чен Гопін", - йдеться в прес-релізі відомства.

Основною темою переговорів стала підготовка майбутнього державного візиту президента РК Нурсултана Назарбаєва в КНР в травні 2014 року, а також участь казахстанської делегації в роботі Боаоського азіатського форуму в квітні поточного року та офіційний візит міністра закордонних справ РК Єрлана Идрисова в КНР у другій половині нинішнього місяця .

"В ході зустрічі також були обговорені актуальні питання міжнародного порядку денного, включаючи ситуацію, що склалася в Україні ", - наголошується в повідомленні.

Зустріч відбулася в рамках турне Чен Гопін по закордонних країнах з метою консультацій щодо ситуації в Україні . Раніше він відвідав Київ, Мінськ і Москву.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

США та Німеччина: триває важкий пошук позиції по Україні

Уільям Дроздяк (William Drozdiak)
Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?

Марійе КОРНЕЛІССЕН
Марійе КОРНЕЛІССЕН
депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс»

Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів: