Казахстан: Китай візьме участь у створенні індустріального парку

05 Apr, 2014 | |

Китай візьме участь у створенні індустріального парку на півдні Казахстану на території Алматинської області. Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства індустрії і нових технологій Казахстану, поширеному в п'ятницю.

Домовленість була досягнута в ході робочої поїздки виконуючого обов'язки заступника прем'єр-міністра, міністра індустрії і нових технологій Казахстану Асета Ісекешева в Китай.

У повідомленні наголошується, що в ході поїздки відбулися зустрічі Ісекешева з представниками таких китайських компаній, як AVIС, "SinoAgri", "Цінхуа", CITICGroup, CNPC, в рамках яких обговорювалися питання створення спільних підприємств в сферах виробництва калійних добрив, комплексної переробки вугілля, виробництва нафтогазового обладнання, агропромислового комплексу та взаємодії з фінансовими інститутами.

Крім того, за участю посла Казахстану в Китаї Нурлана Єрмекбаєва відбулися зустрічі із заступником прем'єра Держради КНР Чжаном Гаол, міністром комерції Гао Хучен, головою Держкомітету з розвитку і реформ Сюем Шаоші та заступником міністра транспорту - головою Державного управління залізниць Китаю Лу Дунфен.

"У ході даних зустрічей були обговорені питання активізації торговельно -економічного співробітництва. Особливу увагу було приділено питанням казахстанського експорту та досягнення до 2016 року поставленої керівниками двох держав завдання щодо доведення сумарного товарообігу до 40 мільярдів доларів", - йдеться в повідомленні.

Обговорювалися питання створення більш сприятливих умов для експорту фосфорних добрив, свинцевих акумуляторів, ферохрому, металів, вугілля, сільськогосподарської та іншої продукції .

Сторони домовилися виробити механізм вирішення проблемних питань казахстанських експортерів. Також були обговорені питання поглиблення співробітництва у сфері нових технологій і туризму.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?

Марійе КОРНЕЛІССЕН
Марійе КОРНЕЛІССЕН
депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс»

Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів: