Казахстан, Китай: пішов перший газ

17 Oct, 2017

16 жовтня вперше природний газ з Казахстану почали транспортувати до Китаю на відстань близько трьох тисяч кілометрів. На шляху трубопроводу побудовано більше 10 найпотужніших компресорних станцій.

Турция, Китай: достигнута договоренность о доставке грузов в Европу в обход России

01 Dec, 2015

Турция и Китай совместно с Казахстаном, Азербайджаном и Грузией учредили консорциум по транспортировке грузов из Китая в Европу в обход России. Соответствующее соглашение было подписано 28 ноября представителями крупных транспортно-логистических операторов в Стамбуле.

Казахстан шукає геополітичний баланс Kazakhstan is looking for geopolitical balance admin 31 Aug, 2015

The last political and economical trends in the region of the Middle East clearly show that complicated times are come for the Russian Federation. The reason is because China steadily squeezes Moscow from the region. The ambitious project of the Big Silk Road will not include Russia. Instead of that, Ukraine will play one of the biggest roles.

РосіяМитний союзКитайКазахстанЄвразесCEFC Natural Gas

Китай, Казахстан, Азербайджан: планується побудувати міст через Каспій з Казахстану до Азербайджану

17 Aug, 2015

Китай опрацьовує деталі будівництва моста над Каспійським морем з Казахстану до Азербайджану. Будівництво грандіозної споруди може початися вже незабаром. Про це повідомляється у програмі "Ділове час" на телеканалі "Алмати". Подробиці проекту поки не озвучуються.

Киргизстан, Казахстан: митні кордони знято

12 Aug, 2015

 Митні кордони між Киргизстаном та Казахстаном знято в рамках вступу країни до ЄАЕС. Розпорядження про відкриття кордонів через телеміст дали президенти двох країн Нурсултан Назарбаєв і Алмазбек Атамбаєв.

Казахстан, Росія: з космодрому Байконур відбувся запуск "Прогрес М-28М"

03 Jul, 2015

Безпілотна ракета-носій "Союз-У" із вантажним кораблем "Прогрес М-28М" у п'ятницю стартувала до Міжнародної космічної станції із космодрому Байконур у Казахстані.

Запуск ракети відбувся без будь-яких казусів. Дві попередні спроби запустити до МКС космічний корабель "Прогрес М-28М" зазнали невдачі.

Корабель доставить на МКС майже дві з половиною тонни вантажу. Це харчі, паливо, вода та кисень для команди космічної станції.

Наразі корабель уже вийшов на орбіту. Його стикування зі станцією очікується протягом двох діб.

Наступление на Россию начнется со Средней Азии

Offensive against Russia will begin with Central Asia
27 Mar, 2015

The uncontrolled aggressive behaviour of the Moscow leader Vladimir Putin towards its neighbouring countries, particularly regarding Ukraine, provoked the global players to start thinking about the demontage of the current Russian political regime. It seems that those changes might be triggered by the two countries located in the Central Asia – Kazakhstan and Uzbekistan.

Казахстан: Китай візьме участь у створенні індустріального парку

05 Apr, 2014

Китай візьме участь у створенні індустріального парку на півдні Казахстану на території Алматинської області. Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства індустрії і нових технологій Казахстану, поширеному в п'ятницю.

Домовленість була досягнута в ході робочої поїздки виконуючого обов'язки заступника прем'єр-міністра, міністра індустрії і нових технологій Казахстану Асета Ісекешева в Китай.

Центральна Азія почала вагатися з приводу Євразійського союзу Central Asia hesitates about its Eurasian perspectives admin 01 Apr, 2014

Falling of Yanukovych’s regime caused by pressure from civil society, and the annexation of the Russian Federation a part of Ukraine, spooked Central Asia. Primarily - Kazakhstan and Kyrgyzstan, where significant Russian-speaking population are living. The local residents fear that the Kremlin could use this as an excuse for domestic interference in their lives by playing the same "Crimean card."

РосіяПутінМитний союзкризаКазахстан

Казахстан: сприйняв рішення Криму як вільне волевиявлення населення

18 Mar, 2014

Казахстан сприйняв рішення  референдуму у Криму 16 березня як  "вільне волевиявлення населення" і з розумінням ставляться до рішення Російської Федерації . Про це повідомляє сайт Міністерства закордонних справ Республіки Казахстан.

"У зв'язку з проведенням референдуму в Автономній Республіці Крим 16 березня 2014 Казахстан знову підкреслює свою прихильність фундаментальним принципам міжнародного права відповідно до Статуту ООН. У Казахстані сприйняли референдум у Криму  як вільне волевиявлення населення цієї Автономної Республіки і з розумінням ставляться до рішення Російської Федерації в умовах, що склалися", - йдеться в повідомленні.