ОБСЄ:вимагає звільнити захоплених на Донбасі спостерігачів

11 Jun, 2014 | |

 Генеральний секретар Організації з безпеки та співробітництва в Європі Ламберто Заньєр вимагає звільнити захоплених в Україні спостерігачів спеціальної місії ОБСЄ. "Наші представники мають бути негайно звільнені. З деякими з них ми втратили зв'язок", - заявив Заньєр під час зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, що відбулась у середу, 11 червня у Москві.

 

За даними ОБСЄ та МЗС України, дві команди спостерігачів, загалом восьмеро осіб, були захоплені сепаратистами наприкінці травня. Зв'язок з ними досі не встановлений.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.

Стівен ПАЙФЕР
Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса

Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.