Україна, Росія: потоку біженців з України в Росію немає

14 Jun, 2014 | |

 Кількість громадян України, які щодоби перетинають українсько-російський кордон на виїзд, майже співпадає з кількістю на в'їзд.

Про це заявила Державна прикордонна служба України.

Свою заяву українські чиновники зробили у відповідь на повідомлення уповноваженого при президентові РФ у справах дітей Павла Астахова щодо збільшення потоку біженців з Україні до Ростовської області до 8 тисяч на добу.

"Громадянин Росії Павло Астахов заявив про тисячі біженців з південно-східної України, яких Росія приймає щодня і їх кількість зростає. Фактів, які підтверджують ці слова, нема. Кількість громадян, які щодоби перетинають українсько-російський кордон на виїзд майже збігається з кількістю на в’їзд", - йдеться у заяві прикордонників.

У відомстві нагадують, що Федеральна міграційна служба Росії нарахувала 151 українця, який звернувся за посвідкою на проживання, дозволом на тимчасове проживання та громадянством.

 

"Тисячі біженців"

Майже вісім тисяч біженців прибули у Ростовську область з України за добу, повідомив у четвер уповноважений при президентові РФ у справах дітей Павло Астахов.

"За останню добу у Ростовську область в’їхали ще 7925 громадян України з дітьми", - цитує пана Астахова агенція "РИА Новости".

Він зауважив, що в Ростовській області практично не лишилось місць для біженців.
За його даними, за останню добу додатково в області розмістили 687 людей.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin)
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом:

Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Жан-Марк Эро
Міністр закордонних справ Франції

Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.

Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ