Україна, Росія: потоку біженців з України в Росію немає

14 Jun, 2014 | |

 Кількість громадян України, які щодоби перетинають українсько-російський кордон на виїзд, майже співпадає з кількістю на в'їзд.

Про це заявила Державна прикордонна служба України.

Свою заяву українські чиновники зробили у відповідь на повідомлення уповноваженого при президентові РФ у справах дітей Павла Астахова щодо збільшення потоку біженців з Україні до Ростовської області до 8 тисяч на добу.

"Громадянин Росії Павло Астахов заявив про тисячі біженців з південно-східної України, яких Росія приймає щодня і їх кількість зростає. Фактів, які підтверджують ці слова, нема. Кількість громадян, які щодоби перетинають українсько-російський кордон на виїзд майже збігається з кількістю на в’їзд", - йдеться у заяві прикордонників.

У відомстві нагадують, що Федеральна міграційна служба Росії нарахувала 151 українця, який звернувся за посвідкою на проживання, дозволом на тимчасове проживання та громадянством.

 

"Тисячі біженців"

Майже вісім тисяч біженців прибули у Ростовську область з України за добу, повідомив у четвер уповноважений при президентові РФ у справах дітей Павло Астахов.

"За останню добу у Ростовську область в’їхали ще 7925 громадян України з дітьми", - цитує пана Астахова агенція "РИА Новости".

Він зауважив, що в Ростовській області практично не лишилось місць для біженців.
За його даними, за останню добу додатково в області розмістили 687 людей.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".

Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
Тед Круз
сенатор США від штату Техас

"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи