США: необхідно знайти формулу співпраці у розслідуванні катастрофи Боїнга

12 Aug, 2014 | |

Держсекретар США Джон Керрі висловив сподівання, що міжнародна спільнота знайде спосіб, у який Росія та Україна зможуть співпрацювати, аби полегшити хід розслідування катастрофи малайзійського літака на Донбасі.

За словами пана Керрі, хоча США і не сумніваються, що літак збили проросійські сепаратисти, повне розслідування необхідне, аби узаконити "будь-які кроки, які ми зробимо у майбутньому".

"Ми сподіваємося і молимося, що найближчими днями і тижнями, ми знайдемо спосіб, аби президент Порошенко і України змогли працювати з Росією", - сказав пан Керрі у вівторок на брифінгу в Сіднеї.

Минулого тижня експерти з Нідерландів припинили роботу на місці падіння малайзійського "Боїнга" через небезпеку для працівників місії.

Літак, який летів із Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня над сходом України. Усі 298 людей, які були на його на борту, загинули.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?

Майкл Хайден  (Michael Hayden)
Майкл Хайден (Michael Hayden), колишній голова ЦРУ і АНБ, США

"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.