Росія: Президент Дмитро МЕДВЕДЄВ проведе 24 лютого 2012 року зустріч з Президентом Киргизстану Алмазбеком АТАМБАЄВИМ

20 Feb, 2012 | |

Президент Російської Федерації Дмитро МЕДВЕДЄВ 24 лютого 2012 року проведе у Москві зустріч з Президентом Киргизстану Алмазбеком АТАМБАЄВИМ, який перебувати в Росії з офіційним візитом.

За інформацією групи Geostrategy, одним з найбільш важливих для України питань стане обговорення поданої Киргизстаном заявки на вступ до Митного Союзу – російського геополітичного проекту, покликаного встановити російський диктат на території колишнього СРСР.

Сьогодні взаємозв’язок між Росією та Киргизстаном є значним. Станом на кінець 2011 року Росія споживала близько18% киргизького експерту, у той час як Киргизстан – 34%, сімдесят відсотків з яких припадало на нафту та нафтопродукти.

Разом з тим Китай вже давно став для Киргизстану важливим торговельним партером. Зокрема, експорт з Китаю недорогої електроніки, продуктів харчування, одягу та інших товарів складає близько 75%.    

Група Geostrategy завершує роботу над аналізом перспектив входження Киргизстану до Митного Союзу, який невдовзі буде опубліковано.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass)
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)

Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.

Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
Тед Круз
сенатор США від штату Техас

"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.