Пакистан: померла керівник бюро агентства Reuters

24 Feb, 2015 | |

Главу бюро агентства Reuters в Пакистані та Афганістані, росіянку Марію Головніну знайшли мертвою в своєму офісі в Ісламабаді.

Як повідомляє Reuters, 34-річна співробітниця агентства втратила свідомість, після чого бригада швидкої допомоги відвезла Марію Головніну в місцеву лікарню, де була зафіксована її смерть.

"Марія була чудовим журналістом з довгою та різноманітною кар'єрою в Reuters, - йдеться в заяві агентства. - Бездоганно володіючи російською та японською мовами, вона прийшла на роботу в Reuters у 2001 році в Токіо і згодом працювала на різних посадах по всьому світу, в тому числі в Лондоні, Сінгапурі, Москві, Афганістані та Іраку. У 2013 році Марія очолила бюро в Пакистані і Афганістані, під її керівництвом команда досягла вражаючих результатів ".
Поліція Ісламабаду оголосила про початок розслідування за фактом смерті журналістки. Причини смерті поки не встановлені; відомо лише, що їй стало погано у ванній кімнаті будинку, який використовувався як офіс. За попередніми даними, ознак насильницьких дій на тілі Марії Головніної не виявлено.
У посольстві Росії в Пакистані повідомили, що питання відправлення тіла в РФ буде вирішувати сім'я журналістки.
"Наш консульський відділ працює в щільному контакті з її батьком, питання про місце поховання - на розсуд сім'ї. Швидше за все, відправленням її тіла на батьківщину буде займатися [агентство] Reuters", - наводяться слова представника російського посольства.
Марія Головніна - дочка шефа бюро ТАСС в Токіо Василя Головніна.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

США з імпортера стали експортером газу

Френк Веррастро
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані

Норберт Реттген
Норберт Реттген
Голова Комітету Бундестагу зі зовнішньої політики

Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот: