Пакистан: померла керівник бюро агентства Reuters

24 Feb, 2015 | |

Главу бюро агентства Reuters в Пакистані та Афганістані, росіянку Марію Головніну знайшли мертвою в своєму офісі в Ісламабаді.

Як повідомляє Reuters, 34-річна співробітниця агентства втратила свідомість, після чого бригада швидкої допомоги відвезла Марію Головніну в місцеву лікарню, де була зафіксована її смерть.

"Марія була чудовим журналістом з довгою та різноманітною кар'єрою в Reuters, - йдеться в заяві агентства. - Бездоганно володіючи російською та японською мовами, вона прийшла на роботу в Reuters у 2001 році в Токіо і згодом працювала на різних посадах по всьому світу, в тому числі в Лондоні, Сінгапурі, Москві, Афганістані та Іраку. У 2013 році Марія очолила бюро в Пакистані і Афганістані, під її керівництвом команда досягла вражаючих результатів ".
Поліція Ісламабаду оголосила про початок розслідування за фактом смерті журналістки. Причини смерті поки не встановлені; відомо лише, що їй стало погано у ванній кімнаті будинку, який використовувався як офіс. За попередніми даними, ознак насильницьких дій на тілі Марії Головніної не виявлено.
У посольстві Росії в Пакистані повідомили, що питання відправлення тіла в РФ буде вирішувати сім'я журналістки.
"Наш консульський відділ працює в щільному контакті з її батьком, питання про місце поховання - на розсуд сім'ї. Швидше за все, відправленням її тіла на батьківщину буде займатися [агентство] Reuters", - наводяться слова представника російського посольства.
Марія Головніна - дочка шефа бюро ТАСС в Токіо Василя Головніна.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".