Іран: Туреччина має намір скоротити імпорт нафти з Ірану
Туреччина, діючи у руслі введених Сполученими Штатами Америки та Європейським Союзом санкцій проти іранських енергетичних компаній, скоротить ближчим часом імпорт іранської нафти на 20%.
Дефіцит нафти та нафтопродуктів, який виникне на внутрішньому турецькому ринку після запровадження зазначених намірів, Анкара має намір покрити за рахунок Лівії та інших країн регіоні.
Зокрема, сьогодні тривають активні переговори турецького Міністерства енергетики з лівійською владою, а також представниками Саудівської Аравії щодо обсягів придбання їхньої нафти.
Побідні кроки посилюють міжнародний політичний та фінансовий тиск на керівництво Ірану, яке поки що не йде на переговори із Заходом щодо шляхів подальшої реалізації власний програм в ядерній галузі.
Чи відходить Україна «на другий план»?

Джеймс Девіс Професор-міжнародник із Університету Санкт-Галлена
На нещодавній Мюнхенській конференції з безпеки "українське питання" опинилося в "другому ешелоні" проблем - головними темами все ж стали нова політика США за президента Трампа та міжнародний тероризм.
Путін забезпечив виживання режиму Асада

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.
Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»
- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?