Іспанія: фінансова допомога ЄС для країни не потрібна

11 Apr, 2012 | |

Уряд Іспанії не буде звертатися до Європейського Союзу з проханням виділити додаткові асигнування на стабілізацію внутрішньої фінансово-економічної ситуації в країні. Натомість фінансові ресурси будуть збережені для стабілізації ситуацію в інших країнах Європейського Союзу, в першу чергу Греції та Португалії.
 

Таке рішення Уряду Іспанії покликано також нормалізувати фінансово-економічні процеси в єврозоні, що, як очікується, також має позитивно вплинути на зменшення рівня інформації.
 

За інформацією EUROSTAT, рівень інфляції у 2012 році в єврозоні очікується на рівні 2,4%, що трохи більше очікуваних прогнозів експертів.
 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?

Майкл Хайден  (Michael Hayden)
Майкл Хайден (Michael Hayden), колишній голова ЦРУ і АНБ, США

"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.

Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані

Норберт Реттген
Норберт Реттген
Голова Комітету Бундестагу зі зовнішньої політики

Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?

Україна, криза: чому програють всі?

Семуель Чарап
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation

За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн.  В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим  як ніколи. Це не повинно бути так.