КНДР: закриває посольство в Узбекистані

19 Aug, 2016 | |

 Північна Корея закриває своє посольство в Узбекистані в рамках реструктуризації своїх місій в СНД, повідомляє Yonhap з посиланням на дипломатичне джерело в Ташкенті.

Повідомляється, що рішення про закриття було ухвалене минулого місяця.

На території СНД дипломатичні представництва КНДР залишаються працювати тільки в Росії. Серед них три дипмісії: посольство в Москві, генеральне консульство в Санкт-Петербурзі і консульство в Хабаровську.

Уточнюється, що в 1998 році КНДР закрила посольство в Казахстані.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський: