США, Індія: міністри закордонних справ закликали Пакистан до активніших дій у боротьбі з тероризмом

08 May, 2012 | |

Державний секретар США Хіларі КЛІНТОН та Міністр закордонних справ Індії С.М.КРІШНА закликали владу Пакистану до більш активної боротьби з усіма проявами тероризму.

Також у заяві міністрів закордонних справ міститься положення про те, що Пакистан має продовжувати здійснення тиску на Тегеран з метою припинення розробки власних ядерних програм.

У цьому контексті важливим є залежність Індії від іранських енергоносіїв, що ускладнює ефективність індійської антиядерної тематики у діалозі з Тегераном.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот:

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.

Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за