США, Індія: міністри закордонних справ закликали Пакистан до активніших дій у боротьбі з тероризмом

08 May, 2012 | |

Державний секретар США Хіларі КЛІНТОН та Міністр закордонних справ Індії С.М.КРІШНА закликали владу Пакистану до більш активної боротьби з усіма проявами тероризму.

Також у заяві міністрів закордонних справ міститься положення про те, що Пакистан має продовжувати здійснення тиску на Тегеран з метою припинення розробки власних ядерних програм.

У цьому контексті важливим є залежність Індії від іранських енергоносіїв, що ускладнює ефективність індійської антиядерної тематики у діалозі з Тегераном.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот:

Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
Тед Круз
сенатор США від штату Техас

"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи

Україна, криза: чому програють всі?

Семуель Чарап
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation

За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн.  В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим  як ніколи. Це не повинно бути так.