Болгарія: парламент обрав нового голову ДАНБ
Народні Збори Болгарії затвердили новим Головою Державної агенції «Національна безпека» (ДАНБ) тимчасово виконуючого посаду голови ДАНБ В.Пісанчева. Депутати від націоналістичної партії «Атака» участі у голосуванні не брали. Одразу після свого обрання В.Пісанчев склав присягу.
Обрання В.Пісанчева відбулося на 36-й день масових акцій протесту, спричинених призначенням на цю посаду його попередника Д.Пеєвскі, що вважається серйозною «політичною помилкою» нової влади Болгарії. Згодом, Прем`єр-міністр РБ П.Орешарський визнав призначення Д.Пеєвські помилковим. В результаті, депутати проголосували за відміну обрання Д.Пеєвські головою ДАНБ. Обрання голови ДАНБ у Народних Зборах РБ стало можливим після внесених змін та доповнень до Закону про Державну агенцію «Національна безпека», згідно з яким, призначення та звільнення голови ДАНБ здійснюється парламентом за пропозицією прем'єр-міністра країни.
Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2
Тед Круз
"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи
Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»
Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:
2013 рік – найбільш складний для Ірану
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND