Киргизстан: інвестиції в країну зростають

02 Oct, 2013 | |

У I півріччі приплив прямих іноземних інвестицій в Киргизстан збільшився в 1,4 рази і склав 345. 5 млн. доларів США , а сальдо склалося в розмірі 222.9 млн. доларів. Про це йдеться в даних Національного статистичного комітету.

У I півріччі 2013 обсяги надходження прямих іноземних інвестицій з Китаю в порівнянні з відповідним періодом 2012 року збільшилася на 2,4 %, що склало в загальному обсязі 84.5млн. доларів , минулого року даний показник дорівнював 82.5млн..

Інвестиції з Китаю , в основному , направлялися в підприємства обробної промисловості - 42,9 % , при цьому 91,5 % - у виробництво нафтопродуктів і геологорозвідку - 41,8 %.

За цей період обсяг надходження прямих інвестицій з Росії в Киргизстан також збільшився.

За 6 місяців цього року загальний обсяг прямих інвестицій, що надійшли в республіку з Росії склався на рівні 37.7млн. доларів , коли за відповідний період минулого року показник дорівнював 16,4 млн..

Основний обсяг інвестицій з Росії був направлений в підприємства обробної промисловості-35,4 %, при цьому 68,2 % - у текстильне і швейне виробництво, 31,4 % - у виробництво харчових продуктів, включаючи напої та тютюнові вироби , в виробництво та розподілення електроенергії , газу та води- 26,5 % і сферу фінансової діяльності -12,7 %.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот:

Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за