США: спец підрозділ по боротьбі з фінансовими злочинами відслідковуватиме кошти Януковича

26 Feb, 2014 | |

Мережа боротьби з фінансовими злочинами (Fin CEN) нагадує всім фінансовим установам США про їх відповідальність відносно потенційно підозрілого руху активів, пов'язаних з Вікторомом Януковичем та іншими високопоставленими чиновниками України.

Фінсен (Fin CEN) нагадує що всі фінансові установи США зобов'язані застосовувати поглиблену перевірку приватних банківських рахунків та контролювати транзакції, які б могли бути потенційно повязані з привласненням державних активів, доходами від хабарництва або іншими незаконними платежами та проводиться від імені осіб повязаних з членами Адміністрації Януковича або дії
в інтересах цих осіб.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Україна, криза: чому програють всі?

Семуель Чарап
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation

За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн.  В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим  як ніколи. Це не повинно бути так.