Пакистан: померла керівник бюро агентства Reuters

24 Feb, 2015 | |

Главу бюро агентства Reuters в Пакистані та Афганістані, росіянку Марію Головніну знайшли мертвою в своєму офісі в Ісламабаді.

Як повідомляє Reuters, 34-річна співробітниця агентства втратила свідомість, після чого бригада швидкої допомоги відвезла Марію Головніну в місцеву лікарню, де була зафіксована її смерть.

"Марія була чудовим журналістом з довгою та різноманітною кар'єрою в Reuters, - йдеться в заяві агентства. - Бездоганно володіючи російською та японською мовами, вона прийшла на роботу в Reuters у 2001 році в Токіо і згодом працювала на різних посадах по всьому світу, в тому числі в Лондоні, Сінгапурі, Москві, Афганістані та Іраку. У 2013 році Марія очолила бюро в Пакистані і Афганістані, під її керівництвом команда досягла вражаючих результатів ".
Поліція Ісламабаду оголосила про початок розслідування за фактом смерті журналістки. Причини смерті поки не встановлені; відомо лише, що їй стало погано у ванній кімнаті будинку, який використовувався як офіс. За попередніми даними, ознак насильницьких дій на тілі Марії Головніної не виявлено.
У посольстві Росії в Пакистані повідомили, що питання відправлення тіла в РФ буде вирішувати сім'я журналістки.
"Наш консульський відділ працює в щільному контакті з її батьком, питання про місце поховання - на розсуд сім'ї. Швидше за все, відправленням її тіла на батьківщину буде займатися [агентство] Reuters", - наводяться слова представника російського посольства.
Марія Головніна - дочка шефа бюро ТАСС в Токіо Василя Головніна.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?

США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass)
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)

Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.