Пакистан: померла керівник бюро агентства Reuters
Главу бюро агентства Reuters в Пакистані та Афганістані, росіянку Марію Головніну знайшли мертвою в своєму офісі в Ісламабаді.
Як повідомляє Reuters, 34-річна співробітниця агентства втратила свідомість, після чого бригада швидкої допомоги відвезла Марію Головніну в місцеву лікарню, де була зафіксована її смерть.
"Марія була чудовим журналістом з довгою та різноманітною кар'єрою в Reuters, - йдеться в заяві агентства. - Бездоганно володіючи російською та японською мовами, вона прийшла на роботу в Reuters у 2001 році в Токіо і згодом працювала на різних посадах по всьому світу, в тому числі в Лондоні, Сінгапурі, Москві, Афганістані та Іраку. У 2013 році Марія очолила бюро в Пакистані і Афганістані, під її керівництвом команда досягла вражаючих результатів ".
Поліція Ісламабаду оголосила про початок розслідування за фактом смерті журналістки. Причини смерті поки не встановлені; відомо лише, що їй стало погано у ванній кімнаті будинку, який використовувався як офіс. За попередніми даними, ознак насильницьких дій на тілі Марії Головніної не виявлено.
У посольстві Росії в Пакистані повідомили, що питання відправлення тіла в РФ буде вирішувати сім'я журналістки.
"Наш консульський відділ працює в щільному контакті з її батьком, питання про місце поховання - на розсуд сім'ї. Швидше за все, відправленням її тіла на батьківщину буде займатися [агентство] Reuters", - наводяться слова представника російського посольства.
Марія Головніна - дочка шефа бюро ТАСС в Токіо Василя Головніна.
Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи
Допомога для України буде

Джон Кірбі
Питання: «Яким є рівень пріоритетності щодо ухвалення пакетів допомоги Україні й Ізраїлю?», Відповідь Дж.Кірбі:
Традиційна зброя знову стає головною у конфліктах

Жозеп Боррель
Широкомасштабне вторгнення росії в Україна нагадало державам-членам Європейського Союзу про критичну важливість мати на своєму балансі достатню кількість традиційного озброєння. Зокрема, мова йде про танки, артилерію та снаряди.