Саміт СП: Чому Україна отримала те, що хотіла

29 Nov, 2017

24 листопада 2017 року у Брюсселі відбувся П’ятий Саміт Ініціативи Європейського Союзу Східне Партнерство (СП), який закладає основи для співпраці шести країн СП – України, Грузії, Молдови, Білорусі, Азербайджану та Вірменії – із ЄС на наступні два роки

ЄС, Україна: Європарламент задовольнив інтереси України

15 Nov, 2017

15 листопада 2017 року Європейський Парламент схвалив Рекомендації Раді ЄС, Європейській Комісії, Європейській службі зовнішніх дій щодо Східного Партнерства, напередодні Саміту ініціативи 24 листопада у Брюсселі (Співдоповідачі Лайма Андрікєнє (ЄНП, Литва) та Кнут Флекенштейн (СД, Німеччина). За резолюцію проголосувало 519 євродепутатів, 114 проти, 47 утримались.

Звільнення Юлії Тимошенко не гарантує підписання з ЄС Угоди про асоціацію

У Європи залишаються питання до України
28 Apr, 2013

GeoWeb Геополітична павутинаНапередодні оголошення 30 квітня 2013 року рішення Європейського суду з прав людини у справі «Тимошенко проти України» група Geostrategy провела власне опитування серед представників законодавчих органів низки країн-членів Європейського Союзу щодо того, наскільки гіпотетичне рішення Києва звільнити Юлію Тимошенко до листопада 2013 року покращить шанси Києва підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту
18 Apr, 2013

На мою думку, місія Кокса-Квасьнєвського була однозначно успішно. Адже саме завдяки їй Європарламенту вдалося звести міст між європейськими інституціями та українським урядом у дуже відповідальний для обох сторін момент.

ЧАСТИНА 2: Реанімація «Східного партнерства» - страховка від пастки Митного Союзу?

Або запасний варіант для Києва та Брюсселя
30 Jan, 2013

Оцінки реалізації шести стратегічних завдань Ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство» та досягнуті практичні результати дають підстави стверджувати, що більшість цілей «Східного партнерства» не було досягнуто. Однак в умовах поступово вмираючої євроінтеграції Києва саме «Східне партнерство» могло б виступити на певний час своєрідним канатом, який не дозволить Україні остаточно сповзти в обійми Митного союзу.