Росія – США: для України поки все без змін

No changes for Ukraine in the US-Russia relations
21 Apr, 2017

The latest developments in the USA – Russia bilateral relations have shown that no visible breakthrough have been reached during the first visit to Moscow the newly appointed the US State Secretary. Both sides particularly mentioned their previous political position regarding the Russia- Ukraine crisis.

ОБСЄ:вимагає звільнити захоплених на Донбасі спостерігачів

11 Jun, 2014

 Генеральний секретар Організації з безпеки та співробітництва в Європі Ламберто Заньєр вимагає звільнити захоплених в Україні спостерігачів спеціальної місії ОБСЄ. "Наші представники мають бути негайно звільнені. З деякими з них ми втратили зв'язок", - заявив Заньєр під час зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, що відбулась у середу, 11 червня у Москві.

 

За даними ОБСЄ та МЗС України, дві команди спостерігачів, загалом восьмеро осіб, були захоплені сепаратистами наприкінці травня. Зв'язок з ними досі не встановлений.

США, Росія: зустріч Лаврова та Керрі відбудеться в Парижі

07 Jan, 2014

Держдепартамент США підтвердив, що глава МЗС РФ Сергій Лавров та Держсекретар США Джон Керрі проведуть зустріч 13 січня в Парижі.

Про це повідомила офіційний представник американського зовнішньополітичного відомства Джен Псакі.

"Я можу підтвердити, що зустріч з Лавровим відбудеться 13 січня в Парижі", - сказала Псакі. Вона припустила, що "більша частина цих переговорів буде присвячена питанням, пов'язаним" з проведенням мирної конференції "Женева-2".

Візити/переговори/міжнародні конференції у період 8-14 жовтня 2012 року

12 Oct, 2012

 

• 8 жовтня – Міністри фінансів країн-учасниць єврозони проведуть зустріч у Люксембурзі з метою обговорення шляхів подолання негативних фінансових явищ Європейського Союзу.

 

• 8 – 17 жовтня – Організації Договору з питань безпеки (ОБДК) проведе спільні військові навчання в Казахстані;

 

• 9 жовтня – Канцлер Німеччини Ангела МЕРКЕЛЬ проведе зустріч з Прем’єр-міністром Греції Антонісом САМАРАСОМ з метою обговорення шляхів подолання кризи єврозони;

 

Візити/переговори/міжнародні конференції у період 20-26 серпня 2012 року

20 Aug, 2012

 

• 20 серпня – Уряд Греції буде розглядати черговий пакет зменшення бюджетних витрат на соціальні цілі;

• 20 серпня – Міністр закордонних справ Росії Сергій ЛАВРОВ здійснить візит до Фінляндії з метою обговорення широкого спектру двосторонніх відносин;

• 21 серпня – Посольство Білорусі в Швеції призупинить прийом документів на оформлення білоруських віз;

• 21 серпня – Конституційний суд Румунії розглядатиме справу щодо референдуму по імпічменту Президенту країни Трояну БАСЕСКУ;