Франція: ситуація навколо підтримки України

27 Mar, 2024 | |

Президент Франції зустрівся з лідерами представлених в парламенті політичних партій для обговорення підтримки України в т.зв. «форматі Сен-Дені». Е.Макрон поінформував політичні сили про свою позицію у підтримці України, легітимізувавши таким чином свої подальші дії всередині країни.

Зустріч відбулась напередодні парламентського голосування стосовно двосторонньої безпекової угоди України та Франції, а також після того, як президент підняв питання про можливість відправлення військ в Україну.

За результатами зустрічі Е.Макрон не робив офіційних заяв, а лідери опозиційних партій висловили свою скептичну реакцію.

Відповідно до коментарів представників президентської більшості, Е.Макрон з великою серйозністю представив необхідність швидкої мобілізації додаткових ресурсів перед обличчям російської загрози в Україні. Він розкрив ризики зміни фронту на користь російської армії. Він пояснив, що з моменту, коли ми підтримуємо Україну, але починаємо говорити, що ми себе обмежуємо, Путін ризикує отримати від цього задоволення. Йде контрнаступ, який не мав очікуваного успіху, відбувається посилення Росії в логіці територіального захоплення. Зважаючи на це, ми повинні підтримувати Україну, щоб не дати їй програти, але мова не йде про те, щоб поставити себе у войовничу позицію.

В центрі дискусії була «стратегічна неоднозначність», в умовах якої Е.Макрон закликає продовжувати чинити тиск на Кремль.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику

ШАЛЛЕНБЕРГ
Александр Шалленберг
Федеральний міністр з європейських та міжнародних справ Австрії

В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки:

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Конгрес має надати фінансову підтримку Україні

Бен Кардін
Бен Кардін
Сенатор США, Голова Комітету з закордонних справ Сенату

Сенатор Кардін заявив, що у той час, як багато американських сімей в родинному колі святкували День подяки, ук