ОБСЄ: асамблея підтримала Україну та засудила дії Росії
Сесія Парламентської Асамблеї ОБСЄ ухвалила резолюцію про відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.
За таке рішення проголосували більшість делегатів на сесії ПА ОБСЄ.
У документі ОБСЄ, зокрема, "настійливо закликає Російську Федерацію відмовитися від тимчасової окупації Автономної республіки Крим і міста Севастополь, вивести російські окупаційні сили з тимчасово окупованих АР Крим і Севастополя й повернути їх під контроль уряду України".
Також резолюція вимагає від Росії "припинити спонсорування терористичної діяльності в Україні" в окремих районах Донецької і Луганської областей.
Росію також закликали без обмежень допустити спостерігачів СММ ОБСЄ на російські прикордонні пункти на непідконтрольних Києву ділянках російсько-українського кордону на Донбасі.
Ця резолюція, як доповнення, стане частиною загальної резолюції Мінської сесії ОБСЄ, яку мають ухвалити у неділю, 9 липня.
Проти неї виступила делегація РФ, яка пообіцяла винести на наступну сесію проект власної резолюції, як було сказано, про порушення Україною мирних домовленостей на Донбасі.
Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів
Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.
Ми повинні продовжити надавати підтримку

Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі
Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій
Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн
Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.