США, Росія: військове співробітництво заборонено

26 Dec, 2016 | |

Обама заборонив військове співробітництво з Росією. Президент США Барак Обама підписав закон про оборонні витрати на 2017 рік, який обмежує військове співробітництво з Росією, надає глобальний статус «закону Магнітського» і передбачає постачання зброї сирійській опозиції. Документ, зокрема, забороняє Міноборони США виділяти в 2017 фінансовому році кошти на військове співробітництво з Москвою до того моменту, поки Пентагон за погодженням з Держдепартаментом США не повідомить Конгрес про те, що Росія припинила «окупацію території України і агресивні дії, які загрожують суверенітету і територіальній цілісності України і членів НАТО».

Окремо прописана заборона на фінансування будь-яких дій», які визнають суверенітет Росії над Кримом. Винятком можуть бути тільки випадки, пов'язані з національною безпекою США.

Документ також передбачає виділення 4,3 мільярда доларів на «стримування Росії». Ці кошти підуть на «політичну, економічну та публічну дипломатію», а також на військову підтримку союзників по НАТО та інших партнерів США в Європі та Азії.

Крім того, закон про оборонні витрати дозволяє президенту США вводити санкції проти всіх, хто, на думку Вашингтона, причетний до корупції та порушень прав людини. Санкції включають в себе блокування власності або активів, які перебувають під юрисдикцією Сполучених Штатів.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin)
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом:

Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.