Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?
"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.
Агресивність - це серйозна проблема на коротку, але не на тривалу перспективу, оскільки Росія - слабшаюча держава. Всі справжні атрибути держави - процвітаюча промисловість, підприємці, демократія і навіть газ і нафта - в небезпечному становищі. Єдині інструменти російської держави відносяться до радянської епохи: вето в ООН і те, що залишається від військової та ядерної держави».
Хайден упевнений, що агресивність Москви щодо балтійських країн є спробою повернути колишню велич.
Але Хайден визнає, що військова операція в Криму проведена дуже професійно. І це значить, що ми повинні бути дуже пильними, особливо на найближчу перспективу.
"Я б хотів, щоб позиція Америки щодо України була більш енергійною, щоб перешкодити Путіну здійснити якусь дурість, без недооцінки його здібностей. На нашому місці я б озброїв українців! "
Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.
ЄС готовий до будь-яких сценаріїв
Жозеп Боррель
ЄС продовжить нарощувати позиції щодо спроб Росії підірвати структуру безпеки в Європі та відновити сфери впливу, які повністю застаріли. Щодо критики на адресу Берліну стосовно можливості запровадження санкцій проти Росії Ж.Боррель повідомив, що усі члени ЄС є надійними партнерами.
Україна має чим захищатися
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США
Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.