Росія: мати померлої дитини родом із Таджикистану залишила Росію

16 Nov, 2015 | |

 Громадянка Таджикистану Заріна Юнусова, чия п'ятимісячна дитина померла після того, як її забрали поліцейські у Санкт-Петербурзі, виїхала із Росії, розповів її адвокат Олег Барсуков Російській службі Бі-бі-сі.
За його словами, жінка поїхала разом з тілом дитини.

13 жовтня працівники міграційної служби Санкт-Петербурга за порушення міграційного законодавства затримали двох громадян Таджикистану - Заріну Юнусову та її чоловіка. Їх відвезли разом з малолітнім сином у відділення поліції. Дитину у них забрали.

У ніч на 14 жовтня хлопчик помер в Центрі медичної та соціальної реабілітації дітей.

Згідно з попередньою інформацією регіонального управління Слідчого комітету Росії, дитина померла через гостре вірусне захворювання.

Батьки дитини стверджують, що поліція не погодувала немовляти, не одягнула на нього шапочку і відправила до лікарні, незважаючи на те, що за ним вже приїхала бабуся.

Батьки також наполягають, що дитина була абсолютно здорова.
Пізніше порушили кримінальну справу про заподіяння смерті з необережності.
Влада Таджикистану заявила, що має намір провести нову незалежну судмедекспертизу, аби встановити причини смерті немовля.

Водночас суд Петербурга виніс рішення, що Заріна Юнусова має залишити територію Росії.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Традиційна зброя знову стає головною у конфліктах

Borrell
Жозеп Боррель
Високий представник ЄС

Широкомасштабне вторгнення росії в Україна нагадало державам-членам Європейського Союзу про критичну важливість мати на своєму балансі достатню кількість традиційного озброєння. Зокрема, мова йде про танки, артилерію та снаряди.

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок
Ельмар Брок, депутат ХДС

Депутат від  ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну  Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.