Росія: мати померлої дитини родом із Таджикистану залишила Росію

16 Nov, 2015 | |

 Громадянка Таджикистану Заріна Юнусова, чия п'ятимісячна дитина померла після того, як її забрали поліцейські у Санкт-Петербурзі, виїхала із Росії, розповів її адвокат Олег Барсуков Російській службі Бі-бі-сі.
За його словами, жінка поїхала разом з тілом дитини.

13 жовтня працівники міграційної служби Санкт-Петербурга за порушення міграційного законодавства затримали двох громадян Таджикистану - Заріну Юнусову та її чоловіка. Їх відвезли разом з малолітнім сином у відділення поліції. Дитину у них забрали.

У ніч на 14 жовтня хлопчик помер в Центрі медичної та соціальної реабілітації дітей.

Згідно з попередньою інформацією регіонального управління Слідчого комітету Росії, дитина померла через гостре вірусне захворювання.

Батьки дитини стверджують, що поліція не погодувала немовляти, не одягнула на нього шапочку і відправила до лікарні, незважаючи на те, що за ним вже приїхала бабуся.

Батьки також наполягають, що дитина була абсолютно здорова.
Пізніше порушили кримінальну справу про заподіяння смерті з необережності.
Влада Таджикистану заявила, що має намір провести нову незалежну судмедекспертизу, аби встановити причини смерті немовля.

Водночас суд Петербурга виніс рішення, що Заріна Юнусова має залишити територію Росії.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Эро

Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.