Росія: мати померлої дитини родом із Таджикистану залишила Росію

16 Nov, 2015 | |

 Громадянка Таджикистану Заріна Юнусова, чия п'ятимісячна дитина померла після того, як її забрали поліцейські у Санкт-Петербурзі, виїхала із Росії, розповів її адвокат Олег Барсуков Російській службі Бі-бі-сі.
За його словами, жінка поїхала разом з тілом дитини.

13 жовтня працівники міграційної служби Санкт-Петербурга за порушення міграційного законодавства затримали двох громадян Таджикистану - Заріну Юнусову та її чоловіка. Їх відвезли разом з малолітнім сином у відділення поліції. Дитину у них забрали.

У ніч на 14 жовтня хлопчик помер в Центрі медичної та соціальної реабілітації дітей.

Згідно з попередньою інформацією регіонального управління Слідчого комітету Росії, дитина померла через гостре вірусне захворювання.

Батьки дитини стверджують, що поліція не погодувала немовляти, не одягнула на нього шапочку і відправила до лікарні, незважаючи на те, що за ним вже приїхала бабуся.

Батьки також наполягають, що дитина була абсолютно здорова.
Пізніше порушили кримінальну справу про заподіяння смерті з необережності.
Влада Таджикистану заявила, що має намір провести нову незалежну судмедекспертизу, аби встановити причини смерті немовля.

Водночас суд Петербурга виніс рішення, що Заріна Юнусова має залишити територію Росії.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.  

Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling)
Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі

Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.