Україна: Київ може в’язати участь у створення системи протиракетної оборони НАТО

01 Apr, 2012 | |

НАТО та Україна проводять переговори щодо участі Києва у створення системи протиракетної оборони НАТО в Європі. Їх активізація фіксується після проведення зустрічі у Сеулі між Президентами України Віктором ЯНУКОВИЧЕМ та США Бараком ОБАМОЮ.

Переговори тривають у двох площинах: політичній та технічній.

НАТО розглядає Україну як доволі серйозний фактор у створенні загальноєвропейської системи протиракетної оборони, оскільки Київ володіє відповідними технологіями та досвідом у даній сфері.
 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику

ШАЛЛЕНБЕРГ
Александр Шалленберг
Федеральний міністр з європейських та міжнародних справ Австрії

В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки:

Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul)
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті

Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі: