Індія, Китай: Делі по темпам зростання обганяє Пекін
Індія обігнала Китай як країна найбільш стрімкого економічного зростання, пише Daily Telegraph. Видання розповідає, що 2016 року ріст економіки Індії сягне 7,6% порівняно з 7,3% 2015 року.
До 2019 року обсяг індійської економіки цілком може перевищити сукупний показник Японії і Німеччини Daily Telegraph
Саме такий показник допоміг цій одній із найбільш густозаселених країн світу обігнати Китай із його 6,9% наприкінці минулого року.
Daily Telegraph пояснює, що падіння цін на нафту допомогли Індії приборкати інфляцію, від якої економіка країни потерпає вже кілька років. Зростання стало результатом діяльності уряду Нарендри Моді, обраного у травні 2014.
Прем'єр-міністр обіцяв тоді провести знакові реформи в галузі оподаткування і створити сприятливі умови для іноземних інвестицій.
"У той час, коли влада Китаю намагається впоратися із керованим сповільненням, Індія виділяється як одна з останніх у світі зірок зростання. До 2019 року обсяг індійської економіки цілком може перевищити сукупний показник Японії і Німеччини", - зазначає Daily Telegraph.
Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок, депутат ХДС
Депутат від ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.
Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані

Норберт Реттген
Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?
США з імпортера стали експортером газу

Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон