Індія, Китай: Делі по темпам зростання обганяє Пекін

09 Feb, 2016 | |

Індія обігнала Китай як країна найбільш стрімкого економічного зростання, пише Daily Telegraph. Видання розповідає, що 2016 року ріст економіки Індії сягне 7,6% порівняно з 7,3% 2015 року.
До 2019 року обсяг індійської економіки цілком може перевищити сукупний показник Японії і Німеччини Daily Telegraph
Саме такий показник допоміг цій одній із найбільш густозаселених країн світу обігнати Китай із його 6,9% наприкінці минулого року.

Daily Telegraph пояснює, що падіння цін на нафту допомогли Індії приборкати інфляцію, від якої економіка країни потерпає вже кілька років. Зростання стало результатом діяльності уряду Нарендри Моді, обраного у травні 2014.
Прем'єр-міністр обіцяв тоді провести знакові реформи в галузі оподаткування і створити сприятливі умови для іноземних інвестицій.

"У той час, коли влада Китаю намагається впоратися із керованим сповільненням, Індія виділяється як одна з останніх у світі зірок зростання. До 2019 року обсяг індійської економіки цілком може перевищити сукупний показник Японії і Німеччини", - зазначає Daily Telegraph.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.  

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот: