Росія: мігрантам з Донбасу пропонують заселяти Сибір та Далекий схід

16 Feb, 2016 | |

З ініціативою заселяти мігрантами з Донбасу Сибір та Далекий схід виступили депутати Держдуми РФ.
Чисельність населення за Уралом може бути збільшена за рахунок українців, які покинули свої будинки в Україні, переважно на території Донбасу .
«Мінвостокразвітія» підтримало відповідну пропозицію парламентаріїв і повідомило, що до 2020 року в Далекосхідному федеральному окрузі буде створено понад півсотні тисяч робочих місць, які могли б зайняти українці. Міністерство вже повідомило про свою позицію Федеральну міграційну службу Російської федерації для подальшого опрацювання питання. Як повідомляється, до переліку територій пріоритетного заселення включені Бурятія, Забайкалля, Камчатський край, Примор'я, Хабаровський край, а також Амурська, Іркутська, Магаданська, Єврейська автономна і Сахалінська області.
У той же час в ФМС РФ вважають, що завдання вирішується за рахунок уже існуючої державної програми зі сприяння добровільному переселенню в Росію співвітчизників з-за кордону. Так, за останні два роки в регіони Сибіру і Далекого Сходу в рамках програми прибуло близько 70 тисяч осіб, близько половини з них - переселенці з України.
Всього в Росію з 2014 року прибули понад 150 тисяч українців.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.

Стівен ПАЙФЕР
Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса

Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.

Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику

ШАЛЛЕНБЕРГ
Александр ШАЛЛЕНБЕРГ
Федеральний міністр з європейських та міжнародних справ Австрії

В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки: