Росія: мігрантам з Донбасу пропонують заселяти Сибір та Далекий схід

16 Feb, 2016 | |

З ініціативою заселяти мігрантами з Донбасу Сибір та Далекий схід виступили депутати Держдуми РФ.
Чисельність населення за Уралом може бути збільшена за рахунок українців, які покинули свої будинки в Україні, переважно на території Донбасу .
«Мінвостокразвітія» підтримало відповідну пропозицію парламентаріїв і повідомило, що до 2020 року в Далекосхідному федеральному окрузі буде створено понад півсотні тисяч робочих місць, які могли б зайняти українці. Міністерство вже повідомило про свою позицію Федеральну міграційну службу Російської федерації для подальшого опрацювання питання. Як повідомляється, до переліку територій пріоритетного заселення включені Бурятія, Забайкалля, Камчатський край, Примор'я, Хабаровський край, а також Амурська, Іркутська, Магаданська, Єврейська автономна і Сахалінська області.
У той же час в ФМС РФ вважають, що завдання вирішується за рахунок уже існуючої державної програми зі сприяння добровільному переселенню в Росію співвітчизників з-за кордону. Так, за останні два роки в регіони Сибіру і Далекого Сходу в рамках програми прибуло близько 70 тисяч осіб, близько половини з них - переселенці з України.
Всього в Росію з 2014 року прибули понад 150 тисяч українців.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за

Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin)
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом:

Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.

Стівен ПАЙФЕР
Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса

Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.