Росія: мігрантам з Донбасу пропонують заселяти Сибір та Далекий схід

16 Feb, 2016 | |

З ініціативою заселяти мігрантами з Донбасу Сибір та Далекий схід виступили депутати Держдуми РФ.
Чисельність населення за Уралом може бути збільшена за рахунок українців, які покинули свої будинки в Україні, переважно на території Донбасу .
«Мінвостокразвітія» підтримало відповідну пропозицію парламентаріїв і повідомило, що до 2020 року в Далекосхідному федеральному окрузі буде створено понад півсотні тисяч робочих місць, які могли б зайняти українці. Міністерство вже повідомило про свою позицію Федеральну міграційну службу Російської федерації для подальшого опрацювання питання. Як повідомляється, до переліку територій пріоритетного заселення включені Бурятія, Забайкалля, Камчатський край, Примор'я, Хабаровський край, а також Амурська, Іркутська, Магаданська, Єврейська автономна і Сахалінська області.
У той же час в ФМС РФ вважають, що завдання вирішується за рахунок уже існуючої державної програми зі сприяння добровільному переселенню в Росію співвітчизників з-за кордону. Так, за останні два роки в регіони Сибіру і Далекого Сходу в рамках програми прибуло близько 70 тисяч осіб, близько половини з них - переселенці з України.
Всього в Росію з 2014 року прибули понад 150 тисяч українців.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.

Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ