Таджикистан: розпочалися навчання за участю російських військових

09 Mar, 2016 | |

Спільні навчання російських і таджикистанських військових стартували в Таджикистані. Про це повідомляє прес-служба Центрального військового округу РФ.

За даними прес-служби, в навчаннях візьмуть участь мотострілкові, танкові і артилерійські підрозділи. В ході навчань будуть відпрацьовані взаємодія, єдині підходи по нейтралізації незаконних збройних формувань в гірській місцевості, знищення баз, складів і інших об'єктів умовного противника.

Крім того, в маневрах братимуть участь органи військового управління Міноборони Таджикистану і Центрального військового округу, спецназ, а також парашутно-десантної та десантно-штурмові групи. Їх дії забезпечать військові інженери, фахівці військ радіаційного, хімічного і біологічного захисту, радіоелектронної боротьби, розрахунки безпілотних літальних апаратів, військові медики та інші.

Важкі транспортні літаки Ан-124-100 «Руслан» вже перекинули в Душанбе сучасні мобільні пункти управління, автоматизовані системи та техніку зв'язку, які забезпечать передачу сигналів і бойових розпоряджень військам і силам, задіяним в спільних навчаннях РФ і Таджикистану.

По повітрю прибули підрозділи військової автоінспекції і військової поліції, яким належить виконати завдання щодо забезпечення руху колон, охороні базових таборів і польових вузлів зв'язку.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

США з імпортера стали експортером газу

Френк Веррастро
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".