Таджикистан: розпочалися навчання за участю російських військових

09 Mar, 2016 | |

Спільні навчання російських і таджикистанських військових стартували в Таджикистані. Про це повідомляє прес-служба Центрального військового округу РФ.

За даними прес-служби, в навчаннях візьмуть участь мотострілкові, танкові і артилерійські підрозділи. В ході навчань будуть відпрацьовані взаємодія, єдині підходи по нейтралізації незаконних збройних формувань в гірській місцевості, знищення баз, складів і інших об'єктів умовного противника.

Крім того, в маневрах братимуть участь органи військового управління Міноборони Таджикистану і Центрального військового округу, спецназ, а також парашутно-десантної та десантно-штурмові групи. Їх дії забезпечать військові інженери, фахівці військ радіаційного, хімічного і біологічного захисту, радіоелектронної боротьби, розрахунки безпілотних літальних апаратів, військові медики та інші.

Важкі транспортні літаки Ан-124-100 «Руслан» вже перекинули в Душанбе сучасні мобільні пункти управління, автоматизовані системи та техніку зв'язку, які забезпечать передачу сигналів і бойових розпоряджень військам і силам, задіяним в спільних навчаннях РФ і Таджикистану.

По повітрю прибули підрозділи військової автоінспекції і військової поліції, яким належить виконати завдання щодо забезпечення руху колон, охороні базових таборів і польових вузлів зв'язку.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling)
Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі

Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський: