США: Барак Обама почав своє шестиденне міжнародне турне з поїздки в Саудівську Аравію

20 Apr, 2016 | |

Президент США Барак Обама в середу, 20 квітня, почав своє шестиденне міжнародне турне з поїздки в Саудівську Аравію. Після прильоту в аеропорт столиці країни, де американського лідера зустрічали губернатор Ер-Ріяда принц Фейсал бен Бандар бен Абдул-Азіз і інші офіційні особи, Обама відправився на зустріч з королем Салманом ібн Абдул-Азізом Аль Саудом, повідомляє АР.

У четвер глава США візьме участь у саміті лідерів Ради співробітництва арабських держав Перської затоки, що об'єднує Бахрейн, Катар, Кувейт, ОАЕ, Оман і Саудівську Аравію. У Білому домі раніше повідомляли, що саміт буде присвячений трьом основним темам - підтримка стабільності в регіоні, боротьба з тероризмом, в тому числі протистояння з ІДІЛ та "Аль-Каїда", відносинам з Іраном.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Про окремі аспекти питань європейської безпеки

Ivo Daalder
Іво ДААЛДЕР (Ivo Daalder), Постійний представник США при НАТО

Розміщення в Європі елементів системи протиракетної оборони

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?