США: Барак Обама почав своє шестиденне міжнародне турне з поїздки в Саудівську Аравію

20 Apr, 2016 | |

Президент США Барак Обама в середу, 20 квітня, почав своє шестиденне міжнародне турне з поїздки в Саудівську Аравію. Після прильоту в аеропорт столиці країни, де американського лідера зустрічали губернатор Ер-Ріяда принц Фейсал бен Бандар бен Абдул-Азіз і інші офіційні особи, Обама відправився на зустріч з королем Салманом ібн Абдул-Азізом Аль Саудом, повідомляє АР.

У четвер глава США візьме участь у саміті лідерів Ради співробітництва арабських держав Перської затоки, що об'єднує Бахрейн, Катар, Кувейт, ОАЕ, Оман і Саудівську Аравію. У Білому домі раніше повідомляли, що саміт буде присвячений трьом основним темам - підтримка стабільності в регіоні, боротьба з тероризмом, в тому числі протистояння з ІДІЛ та "Аль-Каїда", відносинам з Іраном.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США

 Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону

Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг
Генсек НАТО

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону, і тому активно вивчає плани збільшення власних сил у Східній Європі у відповідь на «нову норму» російської агресії, погроз і примусу.

Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling)
Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі

Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.