Росія: пропонують включити військовий квиток до переліку обов'язкових документів, що подаються разом із заявою про відмову від російського громадянства

26 Apr, 2016 | |

Міграційна служба Росії пропонує включити військовий квиток до переліку обов'язкових документів, що подаються разом із заявою про відмову від російського громадянства, і передбачити, відповідно, можливість відхиляти запити про зміну громадянства від тих хто ухиляється від служби в армії.

Проект відповідного указу опублікований у вівторок на федеральному порталі проектів нормативних правових актів.

"Пропонується перелік документів, які подаються із заявою про вихід з громадянства РФ, доповнити військовим квитком. Це узгоджується з законом, що визначає в якості підстави для відхилення заяви наявність не виконаного перед Російською Федерацією зобов'язання", - йдеться в супровідній записці до документу.

На думку розробників, до зобов'язань перед країною відноситься не тільки сплата податків, а й конституційний обов'язок несення військової служби. Визначати, хто і наскільки повно виконав цей обов'язок, пропонується відповідно до федеральним законом "Про військовий обов'язок і військову службу".

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.

Стівен ПАЙФЕР
Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса

Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.

Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling)
Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі

Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.

Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США

 Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.