Фінляндія, НАТО: найбільші щорічні військові навчання в Балтійському морі

06 Jun, 2016 | |

Сьогодні у військах НАТО розпочався морський етапу навчань Baltops 2016, які триватимуть по 19 червня. В рамках навчань буде проведена висадка військ на територію Фінляндії.

Протягом трьох днів буде відпрацьоване десантування, а також бойові дії на території півострова Ханко на полігоні Сюндален (Syndalen), повідомив у понеділок портал телерадіомовлення Yle.

Буте десантовено бойові машини піхоти США, 200 солдатів морської піхоти США, 60 британських солдатів, 50 німецьких і взвод розвідки з Італії.

В операції візьмуть участь десантний корабель США USS Carter Hall і найбільший корабель ВМФ Великобританії HMS Queen.

Baltops це найбільші щорічні військові навчання в Балтійському морі. Вони проводяться вже 44 раз. Фінляндія бере участь в них вже близько двадцяти років, але вперше  війська висадяться на її територію хоча вона і не є членом НАТО.

Після маневрів в Фінляндії вчення перемістяться на чотири дні на острів Уте (Uto) в Стокгольмському архіпелазі.

Вперше навчання проходять так далеко на півночі. У них беруть участь ВМС 18 союзників і партнерів НАТО - близько 4500 чоловік, 50 кораблів і 60 літаків.

Мета навчань - поліпшити взаєморозуміння, довіру і співпрацю між країнами за допомогою різних тренувань. Вони включають в себе дії на морі, в повітрі і на суші.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Жан-Марк Эро
Міністр закордонних справ Франції

Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.