Візити/переговори/міжнародні конференції в Європі у період з 16 по 22 квітня 2012 року
18 Apr, 2012
| |
- 16-18 квітня – буде розпочато судовий процес над колишнім Прем’єр-міністром Хорватії Іво САНАДЕРОМ та високо посадовцями з Хорватського демократичного союзу, яких звинувачують у корупційних діях та махінаціях під час проведення публічних тендерів.
- 18 квітня – Президент Туреччини Абдула ГЮЛЬ здійснить робочий візит до Нідерландів.
- 19 квітня – Державний секретар США Хіларі КЛІНТОН візьме участь у роботі Ради Росія-НАТО в Брюсселі.
- 20 квітня – Прем’єр-міністр Словаччини Роберт ФІКО відвідає з робочим візитом Чеську Республіку.
- 20 квітня – Президент Болгарії Росен ПЛЕВНЕЛІЄВ оголосить про те, чи будуть зроблені кадрові зміни у спеціальній службі країни.
- 17-19 квітня – представники опозиції Сирії відвідають Росію з робочим візитом.
- 19 квітня – Уряд Аргентини видать дозвіл на експорт 7,5 мільйона тон кукурудзи.
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ
Імпічмент чи енергетична незалежність України
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради
Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.
Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини
Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.
Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2
Тед Круз
сенатор США від штату Техас
"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи