Фінляндія: посилення співпраці Фінляндії з НАТО викликає невдоволення в Росії

06 Jun, 2012 | |

Активізація співробітництва між НАТО та Фінляндією становить загрозу національним інтересам Російської Федерації, вважає керівник Генерального Штабу Збройний сил РФ Микола МАКАРОВ. Російська сторона вважає, що сам військова співпраця Фінляндії з Росією сприятиме стабілізації безпекової ситуації в регіоні.

У той же час російська сторона вважає, що Гельсінкі не повинні ставити питання про набуття, навіть у віддаленій перспективі, членства в НАТО.

Міністр оборони Фінляндії Стефан ВАЛЛІН вважає, що співпраця з Росією у військовій сфері важлива, однак країна має суверенне право обирати формат співпраці з НАТО, зокрема, щодо проведення спільних військових навчань.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.