США, Росія: посилення санкцій триває

22 Jun, 2017 | |

Сполучені Штати посилюють санкції проти Росії за два тижні до зустрічі Трампа з Путіним.

Зустріч Трампа та Порошенка співпала з моментом зростання напруги у відносинах між Вашингтоном та Москвою, а також з розслідуванням російського втручання в останні президентські вибори у США.

Напередодні зустрічі США повідомили про введення санкцій проти 38 осіб та компаній, деякі з них – російські, у зв’язку із конфліктом на сході України.

Міністр фінансів США С.Мнучін запевнив у відданості США "дипломатичному процесу, спрямованому на гарантування суверенітету України". За його словами, санкції проти Росії не буде відмінено, поки Росія не виконає свої зобов’язання в рамках Мінських домовленостей.

Такі дії офіційного Вашингтону вказують на те, що можливості для Путіна провести повноцінну і переможну передвиборчу кампанію 2018 року суттєво і стрімко скорочуються.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.