Спостерігачі ПА РЄ їдуть в Україну перевірити готовність до проведення виборів

15 Sep, 2012 | |

У період з 19 по 22 вересня 2012 року Україну відвідає так звана «преелекторальна місія» Парламентської Асамблеї Ради Європи, до складу якої увійдуть представники політичних груп: голова місії спостерігачів ПА РЄ за парламентськими виборами А.Гросс, А.Херкель, М.Чавушоглу, А.Гунко, А.Рігоні, а також дві співдоповідачки ПА РЄ по Україні – М.Репс та М. де Пурбе-Лундін.

 

Мета роботи преелекторальної місії – здійснення загальної оцінки готовності України провести у жовтні 2012 року вибори до Верховної Ради України. За інформацією групи глобальної розвідки Geostrategy, у рамках візиту представники пре електоральної місії планують провести зустрічі з Президентом України, Головою Верховної Ради України, Головою Центральної виборчої комісії, Міністром внутрішніх справ України, а також з представниками політичних партій, які представлені у Верховній Раді та тих, які готуються вперше взяти участь у виборах.

 

Під час візиту група Geostrategy очікує виникнення певної політичної напруги між представниками української влади та учасниками преелекторальної місії, яка може виникнути через присутність у складі спостерігачів від Парламентської Асамблеї Ради Європи однієї особи – співдоповідачки по Україні, громадянки Швеції М. де Пурбе-Лундін.

 

Саме цей член ПА РЄ найбільше налаштований на проведення конфронтаційної та емоційної лінії переговорів з представниками української влади, що пов’язано з її приналежністю до Європейської Народної Партії та, відповідно, жорсткою позицією у справі колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

 

У зв’язку із важливістю здійснення оцінки ходу виборів до Верховної Ради України іноземними спостерігачами експерти групи глобальної розвідки Geostrategy на початку тижня завершать роботу над підготовкою політичного досьє на Голову місії спостерігачів ПА РЄ Андреаса Гросса.

 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь

Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.

Стівен ПАЙФЕР
Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса

Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.